Přestavba na LPG 

 

Hodně jezdíte a chcete ušetřit?

 

Tak v tom případě je přestavba na LPG přesně pro Vás. Líbilo by se Vám šetřit, ale bojíte se pohonu na LPG? Nebojte moderní systémy LPG již nemají nic společného s historicky známými a nelegálními přestavbami na LPG z dob Škody 120. Moderní přestavby jsou naprosto bezpečné a nijak Vás neomezují. Dovolím si shrnout proč si tedy nechat přestavět vůz na LPG:

 

  • ÚSPORA: snížení nákladů na pohonné hmoty až o 50 %
  • EKOLOGIE: plyn produkuje čistší výfukové plyny než benzin a nafta
  • větší dojezd vozidla díky dvěma nádržím
  • stále zůstává možnost jezdit na benzín
  • snížení hlučnosti motoru
  • zamezení zcizení pohonných hmot
  • hustá síť čerpacích stanic LPG v ČR i Evropě
  • OSVOBOZENÍ OD DANĚ: vozidla na LPG jsou osvobozena od silniční daně
  • NÁVRATNOST INVESTICE: je přímo úměrná počtu najetých kilometrů za rok. Čím více vozidlo jezdí, tím rychleji se prostředky vložené do přestavby na alternativní pohon vrátí.

 

Je to tedy levné, je to bezpečné a je to šetrné k životnímu prostředí, tak proč do toho nejít ?

Zárukou úspěšné přestavby vozidla na LPG je odborná montáž, vyhněte se firmám, kde Vám slíbí přestavbu za odpoledne nebo je cena až podezřele nízká, je to vždy na úkor kvality a nakonec úsporu několikanásobně přeplatíte u jiné firmy aby jste opravdu mohli jezdit.

Naše firma má v oblasti přestaveb na LPG a jejich následného servisu bohaté zkušenosti a to i u prémiových značek jako je BMW, Land rover či Mercedes. Jsme schopni docílit toho, aby byl výkon motoru nerozeznatelný od jízdy na benzín a uspořili jste maximum paliva.

V současné době Vám nabízíme celou škálu přestaveb na LPG, všechny varianty jsou však kvalitní a plně funkční – konkrétní rozdíly rádi zodpovíme po telefonu, nebo při Vaší návštěvě. Nenabízíme něco, co nemáme vyzkoušené !!!

Největší důraz klademe na kvalitu a bezpečnost provedené LPG montáže. Důkazem toho jsou spokojení zákazníci, kteří doporučují montáž plynového zařízení právě v naší společnosti.

Jste již skoro rozhodnuti ? Ale potřebuje jezdit každý den a je tedy pro Vás problém nám svěřit svůj vůz na dva dny? Nezoufejte po dobu přestavby Vám půjčíme náhradní vůz a to zcela ZDARMA !!!

Stačí nás kontaktovat a společně už se domluvíme: tel: 608 611 251

Zde aktuální ceník přestaveb:

 

Ceník přestaveb sekvenčního vstřikování LPG

 

Typ přestavby 3-4 válce 5-6 válců 8 válců
Elpigas, POPULARline od 19 900 Kč  x   x 
Elpigas ZENITline, Magic G4 od 23 990 Kč od 27 990 Kč od 34 990 Kč
Lovato OBD, Tartariny, Elpigas, EXCLUSIVEline od 27 990 Kč od 34 990 Kč od 39 990 Kč

 

 

 

 Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.