Servis vozů na LPG 

 

Máte již vozidlo na LPG, ale ..

 

Máte již vozidlo na LPG, ale nechce Vám ho nikdo opravovat? Nebojte se obrátit právě na nás. Rozhodně Vás nevyženeme se slovy: „To není přestavba od nás. jeďte si tam, kde Vám jí dělali“.

Mnoho lidí tuto větu bohužel velmi dobře zná. My se Vám naopak snažíme pomoci.

Navíc na rozdíl od většiny firem jsme odborně vybaveni na servis téměř všech plynových zařízení, které můžete v České republice potkat.

Bohužel i tak u většiny přestaveb ze zahraničí je servis velmi nákladný a proto doporučujeme, aby jste si koupili vůz bez LPG a raději si ho nechte nově přestavět v ČR. Vyhnete se tak mnohým problémům do budoucna.

Jsme schopni Vám nabídnout nejen servis zařízení LPG, ale kompletního vozu. Nemusíte pak navštěvovat více servisů, ale vše zařídíte snadno na jednom místě. Například potřebujete revizi LPG na STK, tu zařídíte samozřejmě u nás, ale můžete nám nechat i celé auto. My vozidlo prohlédneme a vyřídíme rovnou i STK, vy pak nemarníte zbytečně čas a můžete se věnovat příjemnějším věcem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.